Vánoční koncert smyčcových orchestrů a KANTILÉNA

07/12/2022
Hudební

Vážení rodiče, milí žáci,

srdečně Vás zveme na tradiční vánoční koncert smyčcových orchestrů.

Koncert se koná ve středu 07. 12. 2022 od 19.00 hodin v kapli brandýského zámku.

Představí se Přípravný smyčcový orchestr a Komorní smyčcový orchestr se svým programem.

Na závěr zazní vánoční koledy v podání Komorního smyčcového orchestru  a pěveckého sboru Kantiléna.

Orchestry řídí Jarmila Hadrabová.

Generální zkouška proběhne na místě v den koncertu dle instrukcí pedagoga v odpoledním až podvečerním čase. Domluvený koncertní oděv a koncertní obuv s sebou.

Zpěváci Kantilény mají sraz na brandýském zámku v 17.45 hod. v přísálí kaple (1. patro - schody z nádvoří vpravo po chodníku), hned po té bude následovat rozezpívání a zkouška s Komorním smyčcovým orchestrem (vánoční koledy).

Černý (černobílý) oděv + koncertní tmavé boty+ desky s notami + vánoční nálada.  Sborové šátky si rozdáme na místě.

Koncert od 19.00 hod.

Těšíme se Vás :-)