Zobrazit navigaci

Úspěchy žáků

Soutěže žáků základních uměleckých škol vyhlášených MŠMT ve školním roce 2021/2022



Okresní kolo soutěže v sólové a souborové hře na bicí nástroje

28. února 2022 ZUŠ Brandýs nad Labem


Sólová hra na bicí nástroje


1. CENA

Kryštof Šnábl (Jan Ježek)
Bohdan Dressler (Jan Ježek)
Pavlína Kospachová (Jan Ježek)

 

Souborová hra na bicí nástroje


2. CENA

Drum Band
Matěj Kabele, Ondřej Schwan, Antonín Vašíček (Jan Ježek)


Okresní kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu

3. února 2022 ZUŠ Čelákovice


Sólový zpěv – 1. CENA S POSTUPEM

Kristýna Vargová (Tereza Bortlová)
Kateřina Novotná (Anna Machač Kolingerová)
Petra Hlavicová (Anna Machač Kolingerová)
Josefína Libertin (Nanuli Kobaladze)
Anna Alžběta Hlavicová
(Anna Machač Kolingerová) 
Klára Chlupová
(Tereza Bortlová)
Ester Pekařová
(Tereza Bortlová)
Evženie Holoubková
(Tereza Bortlová)
Eliška Svrčková
(Tereza Bortlová)
Vladan Kotek
(Květoslava Prokopiusová)

 

Sólový zpěv - 2. CENA


Sofie Měchurová (Barbora Katharine Selešiová)
Eliška Kubáčová (Barbora Katharine Selešiová)
Dřevová Lucie (Květoslava Prokopiusová)

 

Komorní zpěv – 1. CENA S POSTUPEM


Duo E. Holoubková, K. Chlupová (Tereza Bortlová)



Okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

1. a 2. března 2022 ZUŠ Říčany


Hra na žesťové dechové nástroje


1. CENA

Bára Soukupová – lesní roh (Kateřina Matlasová)
Beáta Jirešová – lesní roh (Kateřina Matlasová)
Ondřej Srb – lesní roh (Kateřina Matlasová)
Zdeněk Srb – trubka
(Martin Jůzl)
Petr Šilar – trubka (Martin Jůzl)
Samuel Vejdovský – trombon
(František Fejgl)

 

Hra na dřevěné dechové nástroje


1. CENA

Amálie Moravcová – zobc. flétna (Dagmar Urbanová)
Eliška Daňková – příčná flétna (Václav Slivanský)
Klaudie Jandová - příčná flétna (Václav Slivanský)

 

2. CENA

Eliška Soukupová - příčná flétna (Dagmar Urbanová)
Jan Beránek – klarinet (
David Smrž)
Antonín Krejčík – saxofon
(Bořivoj Škorpil)
Kateřina Vaňatová - saxofon (Bořivoj Škorpil)

 

3. CENA

Leontýna Hrubinová - příčná flétna (Václav Slivanský)
Dominika Laurinová - saxofon (Bořivoj Škorpil)



Soutěžní přehlídka tanečního oboru - okresní kolo

23. března 2022 ZUŠ Čelákovice


2. CENA

Choreografie Doteky křídel
5. - 7. ročník (Ilona Copáková a Ludmila Ogounová)


Krajské kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu


2. CENA

Kristýna Vargová (Tereza Bortlová)
Kateřina Novotná
(Anna Machač Kolingerová)
Eliška Svrčková (Tereza Bortlová)
Duo – E. Holoubková, K. Chlupová
(Tereza Bortlová)


3. CENA

Petra Hlavicová (Anna Machač Kolingerová)
Josefína Libertin (Nanuli Kobaladze)
Anna Alžběta Hlavicová
(Anna Machač Kolingerová)
Ester Anna Pekařová
(Tereza Bortlová)
Klára Chlupová (Tereza Bortlová)

 

ČESTNÉ UZNÁNÍ

Evženie Holoubková (Tereza Bortlová)
Vladan Kotek (Květoslava Prokopiusová)


Krajské kolo soutěže ve hře na žesťové dechové nástroje

4. a 5. dubna 2022 ZUŠ Říčany


1. CENA

Bára Soukupová – lesní roh (Kateřina Matlasová)
Zdeněk Srb – trubka (Martin Jůzl)
Petr Šilar – trubka (Martin Jůzl)


2. CENA

Beáta Jirešová – lesní roh (Kateřina Matlasová)
Samuel Vejdovský – trombon (František Fejgl)


Krajské kolo ve hře na dřevěné dechové nástroje

4. a 5. dubna 2022 ZUŠ Kolín


1. CENA S POSTUPEM

Klaudie Jandová - příčná flétna (Václav Slivanský)


Krajské kolo soutěže ve hře smyčcových souborů a orchestrů

31. března 2022 ZUŠ Mladá Boleslav


2. CENA

Přípravný smyčcový orchestr (Jarmila Hadrabová)

1. CENA S POSTUPEM

Komorní smyčcový orchestr (Jarmila Hadrabová)


Ústřední kolo soutěže ve hře na dřevěné dechové nástroje

19. května 2022 ZUŠ Jana Hanuše Praha 6


ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ

Klaudie Jandová - příčná flétna (Václav Slivanský)


Ústřední kolo soutěže ve hře smyčcových souborů a orchestrů

14. května 2022 ZUŠ Olomouc


ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ

Komorní smyčcový orchestr (Jarmila Hadrabová)


Středočeské pianoforte 2021

18. - 20. listopadu 2021 Říčany


ČESTNÉ UZNÁNÍ
David Werner (Jaromíra Stránská)

ČESTNÉ UZNÁNÍ
Lucie Máchalová (Jaromíra Stránská)

ČESTNÉ UZNÁNÍ
Elen Plíšková (Alexandr Christianov)

ČESTNÉ UZNÁNÍ
Viktorie Ciruková (Jaromíra Stránská)


Antonín Dvořák mladým

Soutěžní přehlídka mladých klavíristů

4. - 5. prosince 2021 Pálffyho palác, Praha 1

ČESTNÉ UZNÁNÍ
Sára Srbová (Alexandr Christianov)