Kantilénka (přípravný sbor)

Aktuality

  • Milí sboristé! Vzhledem k vývoji situace bych v první řadě vám všem chtěla popřát pevné zdraví!
  • Sborové skladby cvičte minimálně každé pondělí, čtvrtek a sobotu nejméně hodinu. Pokud jste pilní a zpíváte rádi, budete cvičit každý den bez toho, aby vám to musel kdokoli připomínat.;-) Pilně cvičte, zpěv je navíc zdravý, a to jak fyzicky, tak psychicky.
  • Sledujte, prosím, průběžně tyto stránky. Nadále platí, že jsem vám kdykoli k dispozici, potřebujete-li něco nebo pokud čemukoli nerozumíte, máte-li jakýkoli dotaz, kdykoli mi napište nebo zavolejte.
  • Aktuální program:
  1. N. Kobaladze: Žabičky
  2. dvě české lidové písně: Černé oči, jděte spát, Plavala husička
  3. L. Bart: Where Is Love (píseň z muzikálu Oliver!)
  4. francouzská lidová píseň Compère Guilleri (z filmu Slavíci v kleci)

Skladby pro lepší náladu

Nahrávky

N. Kobaladze: Žabičky


česká lidová píseň Černé oči, jděte spát

Zde najdete přepsané noty písně Černé oči. Je to totéž, co už máte, ale přehlednější. Noty na prvním řádku jsou pro první hlas, noty na druhém řádku jsou pro druhý hlas. 3. a 5. sloku bude zpívat vybraný sólista (Tonička, Mína, Adélka Králová, Ester, Eliška nebo Juditka).


česká lidová píseň Plavala husička po Dunaji

Zde najdete přepsané noty písně Plavala husička. Je to totéž, co už máte, ale přehlednější. Noty na prvním řádku jsou pro první hlas, noty na druhém řádku jsou pro druhý hlas. 2. sloku bude zpívat vybraný sólista (Tonička, Mína, Adélka Králová, Ester, Eliška nebo Juditka).


L. Bart: Where Is Love (z muzikálu Oliver!)

Zde najdete přepsané noty písně Where Is Love. Je to totéž, co už máte, ale přehlednější. Noty na prvním řádku jsou pro první hlas, noty na druhém řádku jsou pro druhý hlas. Od taktu 18. (Who can say, where she may hide) bude zpívat vybraný sólista (Tonička, Mína, Adélka Králová, Ester, Eliška nebo Juditka). Podruhé zpívá od taktu 18. (Every night I kneel and pray) celý sbor.


francouzská píseň Compère Guilleri

Starší

Co už se neprobírá nebo není aktuální, je přesunuto do archivu.

 
pripravny.txt · Poslední úprava: 14.06.2020 00:46 autor: Kristýna Vadassová · [Starší verze]
Recent changes RSS feed Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki