Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
kantilena [13.05.2020 01:17]
Kristýna Vadassová
kantilena [31.05.2020 22:50] (aktuální)
Kristýna Vadassová
Řádek 3: Řádek 3:
 ===== Aktuality ===== ===== Aktuality =====
  
-  * Milí sboristé! Vzhledem k vývoji situace bych v první řadě vám všem chtěla popřát pevné zdraví! ​Zkuste tento stav vzít z té lepší stránky, udělejte si čas na věci, které jste už dlouho chtěli udělat, ale nebyl na ně čas, věnujte se těm, které máte rádi, pomáhejte lidem ve svém okolí, jak jen to jde. Buďte ohleduplní k starším lidem, představují ohroženou skupinu. +  * Milí sboristé! Vzhledem k vývoji situace bych v první řadě vám všem chtěla popřát pevné zdraví!
-  * [[https://​decko.ceskatelevize.cz/​koronavirus?​_ga=2.36564962.3740637.1584027461-193224900.1542059424|Informace pro děti o koronaviru]]+
   * Sborové skladby cvičte minimálně každé **__úterý,​ čtvrtek a neděli__** nejméně hodinu. Pokud jste pilní a zpíváte rádi, budete cvičit každý den bez toho, aby vám to musel kdokoli připomínat.;​-)   * Sborové skladby cvičte minimálně každé **__úterý,​ čtvrtek a neděli__** nejméně hodinu. Pokud jste pilní a zpíváte rádi, budete cvičit každý den bez toho, aby vám to musel kdokoli připomínat.;​-)
-  * Existuje možnost, že koncert i nahrávání CD proběhne v červnu. Proto prosím pilně cvičte, zpěv je navíc zdravý, a to jak fyzicky, tak psychicky. ​Uvolňují se při něm do těla hormony, které vyvolávají příjemné pocity. Uvědomte si, prosím, že pokud se na sbor budete pravidelně připravovat,​ budeme vždy mít na výběr ze dvou možností: vystoupit na koncertě, nebo nevystoupit. Pokud však cvičit nebudete, nemůžeme nikde vystoupit. Štěstí přeje připraveným!+  * Existuje možnost, že nahrávání CD proběhne v červnu. Proto prosím pilně cvičte, zpěv je navíc zdravý, a to jak fyzicky, tak psychicky.
   * Sledujte, prosím, průběžně tyto stránky. Nadále platí, že jsem vám kdykoli k dispozici, potřebujete-li něco nebo pokud čemukoli nerozumíte,​ máte-li jakýkoli dotaz, kdykoli mi napište nebo zavolejte.   * Sledujte, prosím, průběžně tyto stránky. Nadále platí, že jsem vám kdykoli k dispozici, potřebujete-li něco nebo pokud čemukoli nerozumíte,​ máte-li jakýkoli dotaz, kdykoli mi napište nebo zavolejte.
-  * Program:+  * Aktuální program: 
 +  - Pohádkové písně (nahrávání CD)
   - B. Smetana: Věno (zpívají pouze oslovení sboristé)   - B. Smetana: Věno (zpívají pouze oslovení sboristé)
   - A. Dvořák: 3 Moravské dvojzpěvy: Prsten, Voda a pláč, Zelenaj se, zelenaj   - A. Dvořák: 3 Moravské dvojzpěvy: Prsten, Voda a pláč, Zelenaj se, zelenaj
Řádek 16: Řádek 16:
  
 ===== Akce ===== ===== Akce =====
-  * Koncert i natáčení CD proběhne zřejmě v červnu.+  * Natáčení CD proběhne zřejmě v červnu.
  
 ===== Skladby pro lepší náladu ===== ===== Skladby pro lepší náladu =====
 
kantilena.1589325457.txt.gz · Poslední úprava: 13.05.2020 01:17 autor: Kristýna Vadassová · [Starší verze]
Recent changes RSS feed Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki