Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
akce_archiv [28.08.2012 15:45]
Richard G. Bayer
akce_archiv [27.08.2017 10:36] (aktuální)
Řádek 102: Řádek 102:
 FF Band Základní umělecké školy se 26. 6. 2011 vrátil z úspěšného hostování v Gödöllő (Maďarská republika), u příležitosti ukončení maďarského předsednictva EU a výročí osvobození. O úspěšnosti vystoupení orchestru pod vedením Františka Fejgla svědčí další nabídky spolupráce. FF Band Základní umělecké školy se 26. 6. 2011 vrátil z úspěšného hostování v Gödöllő (Maďarská republika), u příležitosti ukončení maďarského předsednictva EU a výročí osvobození. O úspěšnosti vystoupení orchestru pod vedením Františka Fejgla svědčí další nabídky spolupráce.
  
- --- //PhDr. Jaroslav Bayer, 28.6.2011 13:34//+ --- //Jaroslav Bayer, 28.6.2011 13:34//
  
 ===== Tanec v kině ===== ===== Tanec v kině =====
Řádek 173: Řádek 173:
 Nevšední kulturní zážitek si odnášeli návštěvníci společného koncertu Felixe Slováčka a Základní umělecké školy. Zcela vyprodaný koncert pořádala ve čtvrtek 4. listopadu v brandýském kině místní Základní umělecká škola za spoluúčasti města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Nevšední kulturní zážitek si odnášeli návštěvníci společného koncertu Felixe Slováčka a Základní umělecké školy. Zcela vyprodaný koncert pořádala ve čtvrtek 4. listopadu v brandýském kině místní Základní umělecká škola za spoluúčasti města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav.
  
-„Projekt byl výjimečný hned ze dvou důvodů - ke spolupráci byla přizvána významná osobnost hudebního světa a došlo k dosud nevyzkoušenému spojení dvou orchestrů Základní umělecké školy, které se zabývají odlišnými hudebními žánry. Komorní orchestr řízený Václavem Kopejskem působí v oblasti vážné hudby a FF Band vedený Františkem Fejglem, hraje jazzovou a taneční hudbu“, uvedl PhDr. Jaroslav Bayer, ředitel Základní umělecké školy.+„Projekt byl výjimečný hned ze dvou důvodů - ke spolupráci byla přizvána významná osobnost hudebního světa a došlo k dosud nevyzkoušenému spojení dvou orchestrů Základní umělecké školy, které se zabývají odlišnými hudebními žánry. Komorní orchestr řízený Václavem Kopejskem působí v oblasti vážné hudby a FF Band vedený Františkem Fejglem, hraje jazzovou a taneční hudbu“, uvedl Jaroslav Bayer, ředitel Základní umělecké školy.
  
 Ředitel školy, Jaroslav Bayer, který tentokrát neobvykle provázel celým koncertním programem, dokázal posluchačům vhodně a s humorem předat podstatné informace i doplnit zajímavostmi o skladbách a jejich autorech. Ředitel školy, Jaroslav Bayer, který tentokrát neobvykle provázel celým koncertním programem, dokázal posluchačům vhodně a s humorem předat podstatné informace i doplnit zajímavostmi o skladbách a jejich autorech.
 
akce_archiv.txt · Poslední úprava: 27.08.2017 10:36 (upraveno mimo DokuWiki) · [Starší verze]
Recent changes RSS feed Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki