Toto je starší verze dokumentu!

Senzační úspěch akordeonistů z Brandýsa

Dne 17. března se konalo v Pečkách krajské kolo celostátní soutěže ve hře na akordeon. Žáci akordeonového oddělení naší školy získali v konkurenci 52 základních uměleckých škol, které působí ve Středočeském kraji, šest z deseti postupů do celostátního kola.

Na tomto výrazném úspěchu se podílejí učitelky akordeonu Monika Votrubcová a Lucie Kunešová. Obě získaly tři první místa, tedy postupy do celostátního kola, které se koná 6. až 8. května v Plzni.

Akordeonové oddělení v naší škole má již tradičně vysokou úroveň. Obě učitelky pracují se svými žáky soustavně nad rámec vyučovací povinnosti, spolupracují s rodiči, kteří jsou také obětaví a nadšení pro akordeon.

Vedení školy děkuje paní Votrubcové a Kunešové za vynikající práci, žákům za reprezentaci naší ZUŠ a přejeme hodně úspěchů v celostátním kole.

Zde jsou výsledky krajského kola:
1. místo: Antonín Linka, Jáchym Laurin, Hubert Vltavský, Matyáš Langer, Aneta Volfová a akordeonové trio Notožrouti ve složení Jáchym Laurin, Hubert Vltavský, Eliška Kubáčová
2. místo: Eliška Kubáčová, Kristýna Svobodová
3. místo: Alena Čurdová

Eva Kuklová, zástupkyně ředitele, 18.03.2016

Výsledková listina

2016_uspech_akrodeon.1458470865.txt.gz · Poslední úprava: 27.08.2017 10:35 (upraveno mimo DokuWiki) · [Starší verze]
Recent changes RSS feed Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki